ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей в дошкільний заклад здійснюється до ст.. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.6,7,8,9,10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту закладу.
Групи комплектуються за віковими, в разі побажань батьків або осіб, які їх замінюють за сімейними (родинними) ознаками, відповідно до нормативного наповнення, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в закладі дошкільної освіти.
Для прийому дітей в ЗДО потрібно надати такі документи:
1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора.
2. Свідоцтво про народження (копію).
3. Згода на збір та обробку персональних даних.
4. Медична картка дитини (форма 026-о).
5. Копія рішення або посвідчення про пільги ( для пільгової категорії дітей)
До пільгових категорій відносяться:
- Діти – інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;
- Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого лиха, аварій, катастроф;
- Діти, які перебувають під опікою;
- Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та учасників бойових дій.
Для прийому дітей до інклюзивної групи ЗДО додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувальво-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.
Відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки Укра­їни, Міністерства охорони здоров'я України «Щодо вирішення окре­мих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх на­вчальних закладів дітей, у яких відсутні обов'язкові профілактичні щеплення» від 29.09.2014 № 1/9-500, № 04.01.16/28103 питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмов­ляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу дер­жавної (комунальної) форми власності.
Наповнюваність в дошкільних групах – до 20 дітей, в групі раннього віку та різновіковій групах - до 15 дітей, в літній оздоровчий період - до 15 дітей.
Зарахування дитини здійснюється керівником закладу протягом календарного року на підставі: - заяви батьків або осіб, які їх замінюють; - медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; - свідоцтва про народження дитини.
Переведення з однієї групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб які їх замінюють, а також в літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватись:- за бажанням батьків, або осіб які їх замінюють; - на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному навчальному закладі даного типу; - у разі несплати без поважних причин батьками, або особами які їх замінюють плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація закладу дошкільної освіти зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють про відрахування дитини не менше як за 10 календарних днів. Забороняється безпідставне відрахування дитини з закладу дошкільної освіти.
Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.