Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 957,6 м2. Проектна потужність закладу складає 103 місця (3 дошкільних і 1 група раннього віку). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 3 дошкільних груп і 1 група раннього віку –80 дітей.
Загальна площа території закладу 0,6 га. Територія закладу дошкільної освіти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.
Будівля знаходиться у належному стані, Навчальні та адміністративні приміщення закладу освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу від газової топкової КЗ «Золочівський ліцей №3».
В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.
В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.
Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою, технічними засобами навчання.
Облаштовано місце для роботи вчителя-логопеда, музичного керівника.
В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, акустична система, колонка до мобільного телефону, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.
Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності виготовлені різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.
Медичний кабінет складається з кабінету прийому, ізолятора на одне ліжко та маніпуляційного кабінету. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.
Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, електросковорода, електроплита на чотири комфорки, електроводонагрівач, холодильник с морозильною камерою, морозильна камера.
Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 1 принтером, сканером, 2 телевізорами, фотоапаратом, DVD, колонкою до мобільного телефону.
Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДОздійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: селищного бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.
Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.