ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

Золочівський заклад дошкільної освіти (ясла–садок) № 3 Золочівської селищної ради створено на підставі рішення Золочівської районної ради депутатів трудящих Харківської області №556 від 26.12.1973 року «Про прийомку в експлуатацію дитячого комбінату на 140 місць п/я Г-4889 в селищі Золочів», є спільною власністю територіальної громади сіл, селища Золочівського району і має статус комунального дошкільного навчального закладу.
Дитячий комбінат відсвяткував своє новосілля та радо зустрів перших дошкільнят у травні 1974 року. У закладі функціонувало 6 груп, в яких виховувалось 170 малюків.
З моменту заснування закладу і до жовтня 1991 року завідувачем закладу була Коник Марія Антонівна. З 1991 року і по 1996 рік дитячий садок очолювала Сіра Галина Мифодіївна.
Відтоді сплило багато часу і наш садочок пережив не дуже приємні моменти своєї історії. В 1996 році дошкільний заклад тимчасово припинив свою діяльність.
Споруду закладу було передано у власність відділу освіти Золочівської РДА, де розмістила початкові класи Золочівська ЗОШ №3.
Але ситуація із часом змінювалася. Відновив роботу дошкільний навчальний заклад №3 смт Золочів у січні 2004 року.
З січня 2004 року по березень 2005 року заклад очолювала Попова Вікторія Володимирівна. Спочатку в закладі функціонувала одна різновікова група. Та завдяки досвідченості та наполегливості керівника було відкрито ще одну групу.
В березні 2005 року керівництво дошкільного закладу взяла на себе молодий спеціаліст Олійник Вікторія Олександрівна. За короткий проміжок часу роботи на даній посаді зуміла багато зробити щодо матеріального покращення закладу, згуртування колективу. Багато сил доклала завідувач, щоб кожна вікова група була обладнана згідно сучасних вимог, скрізь панував затишок, а навчання і виховання дітей відповідало вимогам сьогодення..
З листопада 2008 року заклад очолює Москаленко Валентина Григорівна. Маючи досвід вихователя та завідувача, швидко налагодила контакт з батьками та батьківським комітетом; налаштувала педагогічних працівників на творчу співпрацю та виховання гармонійно-розвиненої особистості дитини. Наполегливо працює над зміцненням та оновленням матеріальної бази дошкільного закладу.
На базі закладу проводяться районні методоб’єднання, семінари, колективні перегляди занять, гурткова робота та різноманітні форми роботи з батьками.
Доля людини залежить від того, як минуло її дитинство. У Золочівському дошкільному навчальному закладі № 3 це розуміє кожен педагог. Тому мета колективу - створення найкращих умов для розвитку особистості.
Наш заклад забезпечує фізичне, психічне здоров´я дитини, ії різнобічний, гармонійний розвиток, набуття життєвого досвіду, підготовку до навчання у школі. Здійснюється диференційований підхід до кожного вихованця згідно реалізації особистісно-орієнтованого навчання. Створені всі умови для атмосфери затишку, доброзичливості та прихильності до дітей.
В дошкільному закладі здійснюється поглиблена робота по художньо-естетичному розвитку дошкільників. Велика увага приділяється фізичному розвитку дітей, екологічному вихованню та пошуково-дослідницькій діяльності. Спілкуючись з дітьми у повсякденному житті, на заняттях, під час ігор та розваг, готуючи святкові ранки, наші вихователі помічають нахили і здібності малюків, намагаються розгледіти у кожній дитині те чарівне зернятко, яке допоможе їй розкрити у майбутньому свій талант.
Наряду з позитивними змінами у навчально-виховній роботі, спостерігається тенденція покращення матеріально-технічного забезпечення закладу.
У 2014 році Золочівський ДНЗ №3 передано у комунальну власність Золочівської селищної ради.
Саме з моменту відновлення дошкільного закладу гостро постало питання капітального ремонту приміщень. У жовтні 2014 року за кошти Золочівської селищної ради розпочався капітальний ремонт дитячого садка, який тривав до жовтня 2015 року.
Придбано ряд необхідних товарів для забезпечення побутових умов дітей, їх навчання та виховання. Зазнали змін обладнання та оздоблення груп, музичної зали, кабінет завідувача, а також вітальня дитсадка.
В 2018 році Золочівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 перейменовано на Золочівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Золочівської селищної ради.
Педагогічний колектив постійно у пошуці шляхів вдосконалення освітнього процесу, нових форм та методів виховання та навчання дітей. Стиль керівництва ЗДО № 3 був і залишається демократичним, що сприяє розкриттю творчих здібностей педагогів, зросту професійної майстерності, інноваційної грамотності.
Так живе і працює Золочівський ЗДО №3. Він завжди готовий прийняти нових малюків, розділити з ними радощі та турботи, зігріти теплом маленькі серця.
Безперечно, наш садочок — це частина історії нашого селища, яка продовжує творитися, дзвенить дитячими голосами, грається, співає — одним словом: живе!
Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.